Категорія ‘громада’

CКАЗИТИСЯ… МОЖНА

Неприємності можуть спіткати людину там, де вона не сподівається й тоді, коли найменше очікує і… від тих, кого вважаєш – другом. Переконався в цьому давно, а сьогодні – в чергове на вулиці Авіаційній (ексклаві Городка), коли слідував звичним маршрутом за продуктами. Ходив тут не раз й в останнє – чи не тиждень тому. Однак сьогодні цей маршрут став небезпечний. А сталося

ВІТАННЯ Й УКЛІННА ПОДЯКА

СИЛ ТА НАСНАГИ. ХАЙ БОЯТЬСЯ ВОРОГИ.

СЛАВА УКРАЇНІ!

З МІКРОФОНОМ… ЗА ТІЄЮ ЛІНІЄЮ

На війні вже загинуло понад шістдесят українських журналістів: хтось віддав своє життя, вступивши у лави ЗСУ, а хтось при виконання професійних обов’язків. Така реальність. Проте медійники не перестають бувати у зоні бойових дій та інформувати загал про їх перебіг, розповідати про наших мужніх захисників, подвиг яких карбується в народній пам’яті.

Напередодн

ХОДІННЯ МІЖ МАШИНАМИ АБО НАША ПОЛІЦІЯ НАС БЕРЕЖЕ

Перший президент України (хай з Богом спочиває) вмів ходити між краплями дощу. А от городківчани на автостанції в Городку змушені ходити між… рядами легковиків, щоб сісти у маршрутне таксі №140 “Львів-Городок”. І якщо ходіння між краплями ніякої небезпеки не становить, то “танці” між автами безпечними не назвеш. Такий висновок напросився сьогодні ближче опівдня, коли очік

ТАКИМ ЙОГО ЗАПАМ’ЯТАЛИ

СПОМИНИ ДРУЖИНИ, ТОВАРИШІВ ДИТИНСТВА ТА СОРАТНИКІВ ПРО ОРЕСТА АНДРУЩИШИНА

18 жовтня минає рік як відійшов у засвіти перший голова районного осередку Народного руху України, громадський діяч, депутат Городоцької районної ради багатьох скликань Орест Васильович Андрущишин. Полишив у тузі сім’ю, соратників, близьких та знайомих. Та пам’ять про чоловіка, про т

ОБМЕЖЕНО ПРОДАЖ АЛКОГОЛЮ

З 19 березня на Львівщині заборонений продаж усіх алкогольних напоїв з 21:00 до 10:00

Про це повідомили у Львівській ОВА. Відповідний указ підписав голова ЛОВА Максим Козицький.

Відтак, згідно із наказо, на Львівщині заборонений продаж алкогольних напоїв (зокрема — пива) щодня з 21.00 до 10.00.

Діятиме заборона до завершення воєнного стану.

Голови місцевих громад

ТЕПЕР 112 З МОБІЛЬНОГО

ПЕРЕЛІК ДОДАТКОВИХ ТЕЛЕФОННИХ НОМЕРІВ ЕКСТРЕНИХ СЛУЖБ ЛЬВІВЩИНИ

У Львові та області є перебої з роботою стаціонарних телефонів. Тимчасово не працюють лінії «101», «103» та «112». Повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

Поки фахівці відновлюють їхню роботу, для виклику «швидкої», замість 103, користуйтесь цими номерами телефонів: +380679058744; +380679058561

Викликати ДСНС (замість 101) мо

УКРИТТЯ ВДОМА

У Нацполіції дали інструкцію, як облаштувати в себе вдома безпечне місце, якщо укриття розташоване далеко. Основні моменти, які дуже важливо запам’ятати, щоб уберегти себе та своє життя:

Останні поверхи житлових будинків – небезпечні та ненадійні під час повітряної небезпеки.

Підвал (не бомбосховище!) – висока ймовірність опинитися під звалом. Особливо небезпеч

ЯЛИНКА ПОХИЛИЛАСЯ

Це сталося сьогодні близько дев’ятої вечора на Авіаційній в Городку Львівської області. Стихія протягом дня випробовувала її на міцність. Врешті щойно пізнього вечора здолала опір.

Вітер був такої сили, що новорічна красуня (на фото) не витримала. На прикрість дорослих і малих. Адже свята ще не закінчилися.

ПРИЙШЛА ЗИМА

ТА ЧИ НАДОВГО?

Над цим запитанням замислився не один городківчанин, адже чимало справ ще планувалося. І на тобі!

Щоправда, наразі жевріє надія, що перший сніг — ненадовго. Так буває частеньке. Проте трапляються і винятки. Якось був рік, в якому в листопаді випав перший сніг і пролежав… аж до весни. І будь мудрий!

Чого ж чекати? Синоптики розійшлися у прогнозах: і те і се.

Локалізовано: Українські теми для WordPress