Категорія ‘громада’

ДО ГОРОДКА ЗА… МАЛИНОЮ

Лауреат Шевченківської премії, письменник Роман Горак зачастив до Городка. У вересні тут презентував свою автобіографічну книжку. Приїздив й декількома днями раніше. А вчора знову відвідав свою малу батьківщину.

Пропрацювавши до обіду в місцевих архівах, у другій половині дня відвідав свого давнього товариша Ореста Андрущишина, першого голову НРУ та колишнього зас

БУДУЮТЬ ХРАМИ

На Городоччині не зупиняється храмобудівництво. Причому зводять як муровані церкви, так і дерев’яні. Зокрема й в райцентрі. На сьогодні дві парафії з різних конфесій будують свої святині.

Так, в Городку на вулиці Чорновола парафіяни завершують зведення дерев’яної церкви. Бригада львів’ян (на фото внизу) у гожі дні саме збирає купольну конструкцію. Майстри мають

У ПОШУКУ ЗЦІЛЕННЯ

Сьогодні, 15 жовтня 2017 року, в храмі Вознесіння Господнього, що по вулиці Городоцькій у Львові відбулася молитва над потребуючими за участю вітчизняного священика-екзорциста Яна Білецького і брата-стигматика Іллі Катальдо з Італії. Такої кількості мирян храм на Городоцькій ще не бачив.

НІ ЗА ЦАПОВУ ДУШУ

В ніч з 14 на 15 жовтня 2017 року в мікрорайоні вулиці Авіаційної міста Городка горіли сараї. Людських жертв на щастя немає, але цапу, який тіснився в одному із цих приміщень, не повезло.

Мешканці, які проживають неподалік, розповіли: загорілося близько опівночі, гасили до третьої. Гучно тріскав шифер, люди кричали в паніці. Дві пожежні приїхали оперативно. Хтось стверджува

БУДІВЕЛЬНА ВИСТАВКА

Осінній будівельний форум, що триває з 3 по 6 жовтня на “Південному” у Львові, приємно здивував. Багато новацій, зокрема вітчизняних. Зрозуміло, що далеко не всі фірми та компанії, які працюють у цій галузі, засвітилися тут. Та й присутні дивували.

Приміром, львівській винахідник Олександр Черниш (на фото внизу) представляв очисну систему, розроблену особисто Принаймні

“ФОРД Т” З 1912 РОКУ ПРИВІТАВ ГОРОДОК

Відбулося це минулої неділі, на День міста, який традиційно відзначається у вересні. Учасники львівського клубу любителів ретро-автомашин “ЗАЗ-козак” у цей день з’їхалися в Городок. Попри “не льотну” погоду давні авта привернули до себе увагу чималої кількості городківчан.

Під час демонстрації ретро-байків вдалося поспілкуватися з власником найор

ВИНОГРАДАРСТВО: ГРОНО З ВІДРО

Про виноградний кетяг, що ледве влазить у десятилітрове відро мені розповів знайомий. Годі в таке повірити! А особливо, коли зважити, що таких розмірів виноград вирощують не десь на півдні, а в нас, в Городку. Отож, з настанням осені вирішив перевірити правдивість й відправився за вказаною адресою.

Ще з дороги помітив у господі 43-річн

ЗАПРАЦЮВАЛА АС “ГОРОДОК”

13 серпня 2017 року в Городку у новозбудованому приміщенні відкрилася автобусна станція (на фото). Будівля зведена на тому самому місці, де була стара АС. Щоправда, зараз автобусна станція займає у ній скромну площу.

До послуг пасажирів зал очікування (на жаль, як видно на фото внизу, менший за квадратурою, ніж був у старому приміщенні), дві каси і … вбиральня. Причому для

ДОРОГА… В ЄВРОПУ

Сьогодні, 11 серпня 2017 року, ще з самого ранку у курортному селищі Великий Любінь почали ремонт траси “Львів-Самбір”, яка перетинає цей населений пункт. На даний час ремонтники укладають праву смугу новим асфальтним покриттям (на фото).

Роботи в смт на проміжку – “спиртзавод- Крижова” мають з’єднати вже готових два відтинки (зі сходу та із заходу) і завершит

ВПАЛА З БАЛКОНА

Сьогодні, 8 серпня 2017 року, приблизно о 11.30 незаміжня молода мешканка вулиці Авіаційної міста Городка, що на Львівщині, впала з лоджії власної квартири, що розміщена на четвертому поверсі багатоповерхівки. Жінка – жива. Причина її падіння встановлюється.

На місце пригоди прибула поліція та швидка. Медики надали першу допомогу потерпілій (на фото) і забрали на обстеж

Локалізовано: Українські теми для WordPress