Категорія ‘громада’

ЧВЕРТЬ ВІКУ

3 грудня Городоцькій районній асоціації інвалідів виповниться 25 років. Так сталося, що саме цього числа вона була зареєстрована. Напередодні ювілею та з нагоди Міжнародного дня інвалідів, який за невипадковим збігом припадає саме на 3 грудня неповносправні Городоччини зібралися, аби відзначити цю дату в Малій академії мистецтв ім.Петра Андрусіва в райцентрі.

Зі слов

ПАСІЧНИК ЛІКУЄ АЛЕРГІЮ

Сімдесятирічного Василя Цекота (на фото) з села Березець знають в багатьох селах Городоччини. Навіть з сіл інших районів Львівщини. Чоловік – бджоляр. Понад тридцять років тримає пасіку. На даний час вона налічує 20 вуликів. Мед в нього смачний. Та відомий він не лише цим. Років п’ять тому березчанин почав ще й лікувати… харчову алергію. Більш відому під назвою – кропив’янка. П

НОВЕ ПЕРЕКРИТТЯ ДРЕВНЬОМУ ХРАМУ

Більше місяця теслі зі Старосамбірщини настилають новий гонт на церкву Івана в Городку. І з кожним днем цей дерев’яний старовинний Божий дім ніби молодшає. На даний час повністю перекритий один з трьох його куполів. І робота продовжується. Старий гонт має бути замінений повністю. Щоправда, цього тижня корективи внесла погода.

Бригада складається з п’яти осіб, а оч

НА ДОВЖАНЦІ НА ОДИН СТОВП СТАЛО МЕНШЕ

Cьогодні, близько 17.00, на Довжанці легковик врізався у електричний стовп. І не просто зіштовхнувся, а зніс його. Причини таких маневрів водія встановлюються. На фото злощасне авто після “поцілунку” зі стовпом.

ПРОГНОЗ ПОГОДИ НА ЛЮТИЙ

Своїм передбаченням на останній місяць зими поділився народний метеоролог Городоччини Іван Карпінський (на фото). За його словами, лютий буде “теплішим”, ніж завжди, а весна пізньою.

- До 4 лютого,- ділиться прогнозом пан Іван, – передбачається вдень плюсова і часом дощова погода. Після цієї дати й до 16 числа вночі стовпчик термометра опускатиметься до -5 та -10 вночі й

НА АВІАЦІЙНІЙ ЗЛОДІЇ НЕ СПЛЯТЬ

В ніч з 27 на 28 січня 2018 року в мікрорайоні вулиці Авіаційної (колишнє військове містечко біля Черлян) невідомі зловмисники поцупили 4 люки з водопровідних колодязів Городоцького водоканалу. Мешканці деякі відкриті колодязі позакривали чим могли (на фото), аби не сталося біди. Сподіваються, що крадіїв знайде поліція.

Тим часом сьогодні, 30 січня, аварійна бригада водока

ВОДА ПОДОРОЖЧАЛА

Минулого четверга виконком Городоцької міськради вирішив збільшити вартість води. Відтак мешканці багатоквартирних будинків платитимуть на 5 та 7 відсотків більше, а саме – за водопостачання – 14.96, а за водовідведення – 15.88 грн.

Тариф вступає в силу з 10 лютого поточного року.

Раніше було -14.17 та 15.2 грн. На черзі збільшення квартплати.

ДО ГОРОДКА ЗА… МАЛИНОЮ

Лауреат Шевченківської премії, письменник Роман Горак зачастив до Городка. У вересні тут презентував свою автобіографічну книжку. Приїздив й декількома днями раніше. А вчора знову відвідав свою малу батьківщину.

Пропрацювавши до обіду в місцевих архівах, у другій половині дня відвідав свого давнього товариша Ореста Андрущишина, першого голову НРУ та колишнього зас

БУДУЮТЬ ХРАМИ

На Городоччині не зупиняється храмобудівництво. Причому зводять як муровані церкви, так і дерев’яні. Зокрема й в райцентрі. На сьогодні дві парафії з різних конфесій будують свої святині.

Так, в Городку на вулиці Чорновола парафіяни завершують зведення дерев’яної церкви. Бригада львів’ян (на фото внизу) у гожі дні саме збирає купольну конструкцію. Майстри мають

У ПОШУКУ ЗЦІЛЕННЯ

Сьогодні, 15 жовтня 2017 року, в храмі Вознесіння Господнього, що по вулиці Городоцькій у Львові відбулася молитва над потребуючими за участю вітчизняного священика-екзорциста Яна Білецького і брата-стигматика Іллі Катальдо з Італії. Такої кількості мирян храм на Городоцькій ще не бачив.

Локалізовано: Українські теми для WordPress