Категорія ‘громада’

НА ДОВЖАНЦІ НА ОДИН СТОВП СТАЛО МЕНШЕ

Cьогодні, близько 17.00, на Довжанці легковик врізався у електричний стовп. І не просто зіштовхнувся, а зніс його. Причини таких маневрів водія встановлюються. На фото злощасне авто після “поцілунку” зі стовпом.

ПРОГНОЗ ПОГОДИ НА ЛЮТИЙ

Своїм передбаченням на останній місяць зими поділився народний метеоролог Городоччини Іван Карпінський (на фото). За його словами, лютий буде “теплішим”, ніж завжди, а весна пізньою.

- До 4 лютого,- ділиться прогнозом пан Іван, – передбачається вдень плюсова і часом дощова погода. Після цієї дати й до 16 числа вночі стовпчик термометра опускатиметься до -5 та -10 вночі й

НА АВІАЦІЙНІЙ ЗЛОДІЇ НЕ СПЛЯТЬ

В ніч з 27 на 28 січня 2018 року в мікрорайоні вулиці Авіаційної (колишнє військове містечко біля Черлян) невідомі зловмисники поцупили 4 люки з водопровідних колодязів Городоцького водоканалу. Мешканці деякі відкриті колодязі позакривали чим могли (на фото), аби не сталося біди. Сподіваються, що крадіїв знайде поліція.

Тим часом сьогодні, 30 січня, аварійна бригада водока

ВОДА ПОДОРОЖЧАЛА

Минулого четверга виконком Городоцької міськради вирішив збільшити вартість води. Відтак мешканці багатоквартирних будинків платитимуть на 5 та 7 відсотків більше, а саме – за водопостачання – 14.96, а за водовідведення – 15.88 грн.

Тариф вступає в силу з 10 лютого поточного року.

Раніше було -14.17 та 15.2 грн. На черзі збільшення квартплати.

ДО ГОРОДКА ЗА… МАЛИНОЮ

Лауреат Шевченківської премії, письменник Роман Горак зачастив до Городка. У вересні тут презентував свою автобіографічну книжку. Приїздив й декількома днями раніше. А вчора знову відвідав свою малу батьківщину.

Пропрацювавши до обіду в місцевих архівах, у другій половині дня відвідав свого давнього товариша Ореста Андрущишина, першого голову НРУ та колишнього зас

БУДУЮТЬ ХРАМИ

На Городоччині не зупиняється храмобудівництво. Причому зводять як муровані церкви, так і дерев’яні. Зокрема й в райцентрі. На сьогодні дві парафії з різних конфесій будують свої святині.

Так, в Городку на вулиці Чорновола парафіяни завершують зведення дерев’яної церкви. Бригада львів’ян (на фото внизу) у гожі дні саме збирає купольну конструкцію. Майстри мають

У ПОШУКУ ЗЦІЛЕННЯ

Сьогодні, 15 жовтня 2017 року, в храмі Вознесіння Господнього, що по вулиці Городоцькій у Львові відбулася молитва над потребуючими за участю вітчизняного священика-екзорциста Яна Білецького і брата-стигматика Іллі Катальдо з Італії. Такої кількості мирян храм на Городоцькій ще не бачив.

НІ ЗА ЦАПОВУ ДУШУ

В ніч з 14 на 15 жовтня 2017 року в мікрорайоні вулиці Авіаційної міста Городка горіли сараї. Людських жертв на щастя немає, але цапу, який тіснився в одному із цих приміщень, не повезло.

Мешканці, які проживають неподалік, розповіли: загорілося близько опівночі, гасили до третьої. Гучно тріскав шифер, люди кричали в паніці. Дві пожежні приїхали оперативно. Хтось стверджува

БУДІВЕЛЬНА ВИСТАВКА

Осінній будівельний форум, що триває з 3 по 6 жовтня на “Південному” у Львові, приємно здивував. Багато новацій, зокрема вітчизняних. Зрозуміло, що далеко не всі фірми та компанії, які працюють у цій галузі, засвітилися тут. Та й присутні дивували.

Приміром, львівській винахідник Олександр Черниш (на фото внизу) представляв очисну систему, розроблену особисто Принаймні

“ФОРД Т” З 1912 РОКУ ПРИВІТАВ ГОРОДОК

Відбулося це минулої неділі, на День міста, який традиційно відзначається у вересні. Учасники львівського клубу любителів ретро-автомашин “ЗАЗ-козак” у цей день з’їхалися в Городок. Попри “не льотну” погоду давні авта привернули до себе увагу чималої кількості городківчан.

Під час демонстрації ретро-байків вдалося поспілкуватися з власником найор

Локалізовано: Українські теми для WordPress