Під час цьогорічного колапсу системи центрального опалення на вулиці Авіаційній, що призвів до перебоїв із теплопостачання під час новорічно-різдвяних свят, її мешканці змушені були апелювати до всіх владних інстанцій, зокрема й ініціювали зустріч із керівництвом райцентру та КП “Управління будинками №2”, на яких домагалися виправлення ситуації.
В процесі непростого діалогу доводилося чути від обурених краян зокрема і закид щодо приватизації території котельні, що й потягнуло за собою недбальство в її підготовці до опалювального сезону та обслуговуванні під час холодів. Мовляв, власники не хочуть мати на приватній ділянці котельні тощо. Невже це правда?!
Щоб з’ясувати достеменність закидів, редакція часопису “ТЕРЕНИ+” звернулася у міську раду Городка. Та отримати підтверджуючі чи спростовуючі документи не вдалося. Щоправда, заступник міського голови з роботи виконкому Р. Івашків в усній формі повідомив наступне:
- Приватизація об’єктів комунальної власності (яким є територія і приміщення котельні на вулиці Авіаційній) здійснюється за рішенням міськвиконкому. Отож, всі документи, які б підтверджували такі дії, повинні були пройти через мене. Я ж офіційно заявляю, що не чув про передачу об’єкта чи то в оренду, чи то у власність, не готував і не бачив нічого подібного. Тобто котельня – комунальна власність, що перебуває на балансі “Управління будинками №2”.
Записав Віктор ЯР.
Не зовсім правий п. Івашків. Рішення про приватизацію об’єкта комунальної власності приймає сесія міської ради, а не міськвиконком. Територія ж є у розпорядженні районної ради і вона приймає рішення про її продаж або передачу в оренду. Хоча якщо будинки перейдуть на індивідуальне опалення, то котельня не буде потрібна.
На Авіаційній по багатьох питаннях роспучкаються різноманітні слухи. Це використання інформаційних технологій для підриву авторітету держави. Звідки це іде відомо. Живе на авіаційній певного мотлоху достатьньо. Носять ці плітки одні і тіж.