![punkt](http://terenyplus.lviv.ua/wp-content/uploads/2021/11/punkt-300x157.jpg)
Сьогодні “ТЕРЕНИ+” відвідали один із пунктів щеплення в Городку (кажуть в місті діє два). Цей розмістився в колишньому будинку управління соцзахисту й, вакцинують тут за направленням сімейних лікарів. Загальне враження — позитивне, але…
Сьогодні “ТЕРЕНИ+” відвідали один із пунктів щеплення в Городку (кажуть в місті діє два). Цей розмістився в колишньому будинку управління соцзахисту й, вакцинують тут за направленням сімейних лікарів. Загальне враження — позитивне, але…