![spartan](http://terenyplus.lviv.ua/wp-content/uploads/2015/08/spartan-300x157.jpg)
На День незалежності України у Академії сухопутних військ у Львові пройшов день відкритих дверей.
Під час відвідин цього навчального закладу Міністерства оборони львів’яни та гості міста ознайомилися з арсеналом ЗСУ, зокрема й новими зразками, взятими на озброєння торік. Серед новинок броньовики “Спартан”, “Кугуар” і гордісьть місцевого ВПК – “Дозор”. Для огляду була представлена штурмова гвинтівка вінницьких зброярів “Форт”.