З січня по грудень 2011 року 659 осіб у регіоні пройшли курс Microsoft «Цифрові технології» в рамках програми «Партнерство в навчанні». За цим показником Львівська область посідає перше місце на Західній Україні.
Варто відзначити й успіхи окремих викладачів. Так, учитель історії Калуської гімназії Ярослав Бахматюк переміг на VI всеукраїнському конкурсі «Вчитель-новатор» і завдяки цьому представляв нашу країну на Європейському та Світовому форумах інноваційної освіти Microsoft.
А мета цього проекту – підтримати викладачів, які впроваджують новітні технології в освіті. Спільно з Національною академією педагогічних наук та Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України компанія «Майкрософт Україна» щорічно відзначає вчителів, які досягли найбільших успіхів у цій сфері.
Фахівці «Майкрософт Україна» проводять також і інші проекти, спрямовані на покращення освітнього процесу. Це і безкоштовні хмарні сервіси для середньої та вищої освіти live@edu (не просто електронна поштова скринька в домені навчального закладу, а ще й доступ до безлічі корисних сервісів і додатків, які допоможуть вчитися, спілкуватися з друзями та управляти своїм часом), і рішення Windows MultiPoint™ Server 2011, яке дозволить використовувати один вузловий комп’ютер для обслуговування багатьох незалежних користувацьких станцій, що працюють одночасно, і багато іншого.
Окрім впровадження рішень для навчання і співпраці, освітні установи західних регіонів також активно борються проти піратського програмного забезпечення. Переваги ліцензійного ПЗ вже відчули Національний університет «Львівська політехніка», Волинський національний університет імені Лесі Українки, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка, управління освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації та ряд інших структур.
Аліса МАСЛОВСЬКА.